Pendik Desi Alarm Sistemleri

2000 yılında faaliyetlerine başlayan pendik Güvenlik Firmamız, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Alarm ve Kamera, Desi marka, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Güvenlik Kamera Alarm firmamız, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.

0216 572 55 10 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

DESİ ALARM SİSTEMLERİ: Güzel bir ev yaptırdıysanız, içini güzel değerli eşyalarla döşemişseniz ve içine bir güvenlik sistemi koymamışsanız önemli bir şeyi kaçırmışsınız demektir. DESİ alarm sistemi dünyada bu işin lideri diyebileceğimiz bir markadır. Kendisini uluslararası alanda kanıtlamış ürün kalitesi ve kullanım kolaylığı ile alarm sistemi üreticileri arasında iyi bir yer elde etti. Bir alarm sistemi araştırması içerisine girdiğinizde en üst sırada DESİ alarm sistemini görürsünüz. Sizlerin ihtiyaçlarına verdiği cevaplar neticesinde irili ufaklı firmalarla beraber ev güvenlik sistemi içinde en çok tercih edilen marka olmuştur. Taleplerini her geçen gün arttıran DESİ alarm kullanıldığı evlerden çok iyi yanıtlar alıyor. DESİ alarm evler için ihtiyaca veya talebe göre kablolu ya da kablosuz olarak modelleri bulunmaktadır.

105 desibel ses çıkışı.
Panik alarm tuşu bir hastalık veya kapı zorlanma anında alarm devrede olmasa bile; devreye girip 1 tuşla Alarm çalmaya başlar.
Tuş takımlı modellerde size 10 sn. 15 sn. verilen zaman ayarı hırsıza da verilmiş olur; Bu modelimizi kumandayla kullandığınız için alarmı kumandayla devreye sokup çıkarırsınız bu şekilde hırsıza zaman verilmemiş olur; Buda kullanıcıya avantaj sağlar.
İhtiyacınıza göre ilerleyen zamanlarda alarmınıza ek kontak, pır, kumada, darbe sensörü, öy
ilave edilebilir.

EV ALARM SİSTEMLERİ pendik

Ev alarm sistemleri evinizi, eşyalarınızı ve en başta sevdiklerinizi korumak için geliştirilmiş, ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Hayatımızda birçok tehdit ile karşılaşıyoruz, yaşam alanımız olan evlerimizde güvende huzurda olmak en önemli ihtiyaç ve gerekliliktir. Evinizi güvenli bir hale getirmek için ev alarm sistemine kesinlikle ihtiyaç vardır. Hırsız alarm sistemlerinin farklı seçenekleri vardır, bunları ihtiyacımıza göre seçebiliriz. pendik alarm firmaları Kablosuz alarm sistemleri, bahçe koruma sistemleri gibi değişik ürünler bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak için diğer İnternet sitelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

pendik alarm firmalarının içinde en iyi işi çıkarmak ve en güvenli yapılar, evler ve işyerleri kurmak amacındayız, Alarm Sistemlerimiz sadece pendik alarm montajı yapma hedefinde değiliz, size en iyi hizmeti, en profesyonel alarm sistemleri kurma amacındayız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.