Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemleri

DSC ALARM Sistemi

DSC Alarm fiyatları Dijital Güvenlik Kontrolleri (DSC), Hardware ve kablosuz ev alarm panel ve tuş takımı üretiminde uzmanlaşmış hem ev sahibi ve profesyonel şirket ve ev güvenlikte önde gelen markalardan biridir, aynı zamanda tasarımları ve diğer algılama cihazları üreten, iletişim ürünleri ve yapısal kablolama çözümleri.

DSC güvenlik alarm sistemi üreticisi olarak dünyaca tanınan bir markadır. Data Güvenlik olarak firmamız büyük çoğunlukla da DSC den faydalanmaktadır. DSC tuş takımı kolay kullanımı ve sağlamlığı ile müşterilerinde beğenisini kazanmıştır. LCD ekran tuş takımları, sade tasarımı ve küçük ebatları ile oldukça kullanışlıdır.

Desi Alarm Sistemleri

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Data Güvenlik Firmamız, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Alarm ve Kamera, Desi marka, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Güvenlik Kamera Alarm firmamız, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.

Paradox Alarm Sistemleri

Evlerinizde, işyerinizde ve korunmaya ihtiyaç duyan diğer tüm kapalı ve açık mekânlarınız da hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem şüphesiz elektronik güvenlik sistemleridir.

Günümüz teknolojisinde PARADOX alarm sistemlerinde kullanılan tüm ekipmanlar, profesyonel ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmışlardır. Dünya üzerinde yapılan araştırma çalışmaları gösteriyor ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistemleri çok yaygın bir şekilde kullanılmaya devam edecektir.

Crow Alarm Sistemleri

Crow kablolu ve kablosuz alarm sistemleri ev ve İşyeri güvenlik çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız, evinizde ihtiyaç görüldüğü takdirde, yapılacak bir keşiften sonra, sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli elemanları tarafından monte eder.

Prensipte Hırsızlık/Soygun durumlarında civarı, sizi ve istendiği takdirde güvenlik merkezlerini uyaracak olan alarm sistemleri, günümüzün son teknolojisi ile üretilmiş olup, dışarıdan evinize ve kendisine gelen bütün müdahalelere anında tepki verir.

Yalnızca hırsızlık durumlarında değil, istendiği takdirde yangın – duman – gaz kaçağı – su baskını – ısı değişimi durumlarında da sizi ve çevrenizi haberdar edebilecek özelliklere sahip olan sistemler, kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için menüden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.