EFB / Pigtail

SC/PC, Tight Buffer, Multimode

0.00 $

Açıklama

FO Pigtail SC MM 50/125mikron 1m Tight Buffer multimode

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“EFB / Pigtail” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.